Powered by:Proticaret
xmlEntegrasyon : www.proticaret.net
XML ENTEGRASYONLARI

Xml global kullanılan ve herhangi iki veritabanı, e-ticaret sistemi, web uygulamaları yada windows uygulamaları arasında bilği paylaşımı yapabilen ortak bir global teknolojidir.

Günümüzde en çok e-ticaret sistemleri, b2b , b2c, uygulamalarında ürün, stok, gibi bilgilerin anlık paylaşılabildiği bir teknolojidir. Eğer internet toptancısı iseniz yani b2b yapıyorsanız ve dışarıdaki sistemler ile entegre olacaksanız bu teknolojiyi kullanmakta fayda vardır. Hem güvenli bir e-ticaret sistemine sahip olursunuz. Hemde kolayca ve hızlıca stok ve envanter bilgilerinizi yada istediğiniz bilgilerinizi b2c siteleri ile entegre edebilirisiniz.

B2c Sistemi kullanacaksanız binlerce ürünü manuel girmek yerine, sisteme xml entegrasyonları ile hızlıca entegre edebilir. Güncel stok ve envanter bilgileri ile çalışabilirsiniz. Tabiki burada bahsedilen e-ticaret için xml entegrasyonu olduğundan, sadece ürün ve stok bilgileri değil e-ticaret sisteminin istemiş oldugu tüm bilgiler mevcuttur.

ArenaEntegrasyonu

Arena E-ticaret B2C , B2B , Entegrasyonu ile 10.000 e yakın bilgisayar, bilişim, elektronik, ürünlerini anında e-ticaret sisteminize entegre edip, satışa başlayabilirsiniz. Böylelikle kategori ve marka yöneticilerinize ihtiyacınız kalmayarak ucuz bir e-ticaret yönetimi sergilemiş olursunuz.

PentaEntegrasyonu

Penta E-ticaret entegrasyonu ile 4.500 Adet elektronik, Bilgisayar ürünlerini hem B2B hemde B2C e-ticaret sistemine otomotik olarak ürünlerin tüm özellikleri ile entegre edebilir, envanter bilgilerini e-ticaret sisteminize otomoatik olark alabilirsiniz.

DengeEntegrasyonu

Denge E-ticaret entegrasyonu ile B2B ve B2C e-ticaret sisteminize bilgisayar ürünlerini entegre edebilirsiniz

IndexEntegrasyonu

index e-ticaret entegrasyonu ile anlık olarak stok ve envanter bilgilerini B2B , B2C e-ticaret sisteminize entegre edebilirsiniz.

e-bebekEntegrasyonu

E-bebek e-ticaret entegrasyonu ile 4.500 adet Bebek ürününü e-ticaret siteminize entegre edebilirsiniz.

ModacarEntegrasyonu

Modacar e-ticaret entegrasyonu ile tüm otomobil,yedekparça ve aksesuar ürünlerini e-ticaret sisteminize 5 dakikada entegre edebilir ve hemen satışa başlayabilirsiniz.

SönmezEntegrasyonu
E-JoyaEntegrasyonu

Ejoya e-ticaret entegrasyonu ile tüm takı , mücevher ve altın ürünlerini B2B , B2C e-ticaret sisteminize entegre edebilirsiniz.

Koçak GoldEntegrasyonu

Koçak gold e-ticaret entegrasyonu ile tüm koçak gold ürünlerini e-ticaret sisteminize entegre edebilirsiniz.

KoyuncuEntegrasyonu

Koyuncu Bilgisayar e-ticaret entegrasyonu ile tüm bilgisayar, elektronik ürünlerini sisteminize entegre edebilirsiniz.

NeotechEntegrasyonu

Neotech e-ticaret entegrasyonu ile tüm neotech ürünlerini e-ticaret (b2b,b2c) sisteminize entegre edebilirsiniz.

ArmadaEntegrasyonu

Armada e-ticaret entegrasyonu ile Özellikle Network Ag güvenliği ürünleri ie tanınan Armada bilgisayarın stok ve envanter bilgilerini e-ticaret sisteminize entegre edebilirsiniz.

DatagateEntegrasyonu

Datagate e-ticaret entegrasyonu ile bir çok oem markanın türkiye distribütorlüğünü yapan datagate in stok ve envanter bilgilerini e-ticaret sisteminize entegre edebilirsiniz.

NaturalEntegrasyonu

Natural Marketim e-ticaret entegrasyonu 100 lerce kozmetik ve doğal ürün bilgilerini e-ticaret sisteminize entegre edebilirsiniz.

GenpaEntegrasyonu

Genpa E-ticaret ürün entegrasyonu ile Türkiye deki tüm Cep telefonlarını özellikleri ile beraber e-ticaret sisteminize entegre edebilirsiniz.

İksirEntegrasyonu

Binlerce kozmetik, doğal ürün,Ortopedik ürünlerin stok ve envanter bilgilerini e-ticaret sisteminize entegre edebilirsiniz.

TedarikbizdenEntegrasyonu

2000+ küçük ev aleti ürün bilgisini, stok, envanter bilgisini e-ticaret sisteminize entegre edebilirsiniz.

AlışverişsaatiEntegrasyonu

10.000+ saati e-ticaret sisteminize entegre edebilir , anlık stok ve envanter bilgisine ulaşabilirsiniz.

MetroEntegrasyonu
ÜRÜN KARŞILAŞTIRMA ENTEGRASYONLARI
E-FiyatEntegrasyonu

E-Fiyat e-ticaret Ürün Karşılaştırma Entegrasyonu : Proticaret e-ticaret sisteminizde oluşan fiyat bilgilerinizi e-fiyat karşılaştırma havuzuna gönderebilirsiniz.

CimriEntegrasyonu

Cimri Proticaret Fiyat Karşılaştırma Entegrasyonu :Sanal mağazanız olan , proticaret e-ticaret sisteminiz de oluşan fiyat bilgilerini xml olrak cimri ye gönderebilirsiniz. Böylece rekabete açık bir yapıya kavuşursunuz.

AkakceEntegrasyonu

Akakce Elektronik Ticaret Fiyat Karşılaştırma Entegrasyonu : Elektronik ticaret sisteminiz (B2B, B2C) Sisteminiz akakce fiyat karşılaştırma sistemi ile hemen entegre olabiilir. Böylece prakende veyta toptan satışlarınızı kullanıcılar hemenal abilir.

UcuzuEntegrasyonu

Ucuzu Elektronik Ticaret Fiyat Karşılaştırma Entegrasyonu : Ucuzu ile sanal mağazanız fiyat karşılaştırma sistemlerine entegre olabilir.

KararyeriEntegrasyonu

Kararyeri Sanal Mağaza Fiyat Karşılaştırma Entegrasyonu : Sanal Magazanız B2B VE B2C e-ticaret sisteminizle hemen entegre olabilir. XML entegrasyonu sayesinde hemen ürünleriniz fiyat karşılaştırma sitelerinde yer alabilir.

Akıllı FiyatEntegrasyonu

Akıllı fiyat Elektronik Ticaret Fiyat Karşılaştırma Entegrasyonu : Proticaret e-ticaret sisteminiz akıllıfiyat ile xml yolu ile entegre olabilir..

MUHASEBE ENTEGRASYONLARI

Proticaret.NET e-ticaret sistemi, sadece bir e-ticaret yazılımı değildir.Aynı zamanda sizin iş akışınızıda bozmayarak, kullandığınız muhasebe proğramları ile entegre olabilir.

Aynı zamanda finansal sisteminizden uzaklaşarak maliyet ve finans kontrolünü kaybetmemiş olursunuz. Finansal sisteminiz parçalanmadığı için verminiz artar, müşteri memnuniyeti yükselir, vizyonel olarak geleceğe daha güvenli adımlar ile yol alırsınız. .

Onun içindir ki Proticaret sadece bir e-ticaret yazılımı değil, aynı zamanda uctan uca bir e-iş modelidir.

VegaEntegrasyonu

Vega Yazılım E-ticaret Entegrasyonu : Market ve Mağazacılık sektöründe ürettiği çözümler ile tanınan Vega Yazılım,Proticaret e-ticaret yazılımı, ile stok, cari , envanter,fiyat ve sipariş modülleri entegre bir şekilde çalışır.

LogoEntegrasyonu

Logo Yazılım E-ticaret (sanal magaza) Entegrasyonu : Logo Tiğer ile entegre çalışan proticaret e-ticaret çözümü, stok,cari,sipariş aynı zamanda banka entegrasyonları ile birebir entegre çalışır. Envanter ve fiyat değişimleri saniyeler bazında entegre olur.

Logo TigerEntegrasyonu

Logo Yazılım E-ticaret (sanal magaza) Entegrasyonu : Logo Tiğer ile entegre çalışan proticaret e-ticaret çözümü, stok,cari,sipariş aynı zamanda banka entegrasyonları ile birebir entegre çalışır. Envanter ve fiyat değişimleri saniyeler bazında entegre olur.

MikroEntegrasyonu

Mikro Yazılım E-ticaret Entegrasyonu : Mikro Yazılım evinin üretmiş olduğu tüm sql tabanlı muhasebe programları ile stok,cari,sipariş,envanter,fiyat bilgileri proticaretten mikroya mikrodan proticaret e saniyeler içinde entegre olur.

ResitalEntegrasyonu

Resital Yazılım E-ticaret Entegrasyonu : Resital yazılım ile birebir entegre çalışan proticaret e-ticaret uygulamanız.stok,cari,sipariş,envanter, fiyat değişimlerini anında entegre edebilir.

NebimEntegrasyonu

Nebim Yazılım E-Ticaret Entegrasyonu : Nebim Yazılım ile proticaret e-ticaret sistemi; cari, stok ve sipariş bilgileri entegre edilebilir.

NetsisEntegrasyonu
BANKA SANAL POS ENTEGRASYONLARI
AkbankSanal Pos Entegrasyonu

Akbank Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Anadolu BankSanal Pos Entegrasyonu

Anadolubank Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Bank AsyaSanal Pos Entegrasyonu

Bankasya Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Deniz BankSanal Pos Entegrasyonu

Denizbank Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

FinansBankSanal Pos Entegrasyonu

Finansbank Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Fortis BankSanal Pos Entegrasyonu

Fortis Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Garanti BankasıSanal Pos Entegrasyonu

Garanti Bankası Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Halk BankSanal Pos Entegrasyonu

HalkBank Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

HSBC BankasıSanal Pos Entegrasyonu

HSBC Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Türkiye İş BankasıSanal Pos Entegrasyonu

Türkiye İş Bankası Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Koç BankSanal Pos Entegrasyonu

KoçBank Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Kuveyt Türk BankasıSanal Pos Entegrasyonu

KuveytTurk Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Türkiye Ekonomi BankasıSanal Pos Entegrasyonu

Türkiye Ekonomi Bankası Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Vakıf BankSanal Pos Entegrasyonu

VakıfBank Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Yapıkredi BankasıSanal Pos Entegrasyonu

Yapı Kredi Bankası Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

Ziraat BankasıSanal Pos Entegrasyonu

Ziraat Bankası Sanal Mağaza (e-ticaret) POS Entegrasyonu :

GOOGLE SEO HİZMETLERİ

Proticaret.NET e-ticaret sistemi, sadece bir e-ticaret yazılımı değildir.Aynı zamanda sizin iş akışınızıda bozmayarak, kullandığınız muhasebe proğramları ile entegre olabilir.

Aynı zamanda finansal sisteminizden uzaklaşarak maliyet ve finans kontrolünü kaybetmemiş olursunuz. Finansal sisteminiz parçalanmadığı için verminiz artar, müşteri memnuniyeti yükselir, vizyonel olarak geleceğe daha güvenli adımlar ile yol alırsınız. .

Onun içindir ki Proticaret sadece bir e-ticaret yazılımı değil, aynı zamanda uctan uca bir e-iş modelidir.